Wolno ceramika

Wolne miejsce

Pracownia ceramiczna

Wolne miejsce

Wolne miejsce to nazwa mojej małej pracowni ceramicznej, którą stworzyłam w Milanówku pod Warszawą. To miejsce gdzie możesz poczuć się swobodnie i spokojnie. Możesz ukryć się przed światem.

W objęciach 100-letnich drzew i historii starych murów poczujesz jedność z naturą i ciągłość z historią... Tworzenie ceramiki jest uwalniające i kojące. Daje wolność. Jeśli też chcesz poczuć tą wolność, zapraszam Cię do siebie...

W Wolnym miejscu prowadzę dla Was wyjątkowe "Wolne warsztaty"  podczas których wprowadzam Was w świat ceramiki... Przygotowujecie swoje prace a także szkliwicie jedno z naczyń wytoczonych przeze mnie wcześniej na kole garncarskim. Dzieje się to wszystko w czasie, który płynie inaczej i tak bardzo jest nam wszystkim potrzebny...

Następna edycja Wolnych Warsztatów pojawi się wiosną 2022 roku.

Wolne miejsce to również przestrzeń, wktórej Ty również możesz poprowadzić swoje twórcze spotkanie, warsztaty lub zrealizować sesję zdjęciową.

Na razie jestem w stanie zaprosić do siebie ok 6 osób+ osobę prowadzącą. W niedługiej przyszłości będę jednak chciała stworzyć przestrzeń, w której pomieścimy całą naszą kreatywną energię.

Jeśli chciałabyś żebym zorganizowała dla Ciebie lub dla Twojej firmy kameralne, butikowe warsztaty ceramiczne, zapraszam Cię do kontaktu.

e-mail: wolno.ceramika@gmail.com
tel. 660 663 091
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
Quick links