Wolno ceramika

Wolne miejsce

Pracownia ceramiczna

Wolne Miejsce

Wolne Miejsce to nazwa mojej małej pracowni ceramicznej, którą stworzyłam w Milanówku pod Warszawą. To miejsce gdzie możesz poczuć się swobodnie i spokojnie. Możesz ukryć się przed światem.

W objęciach 100-letnich drzew i historii starych murów poczujesz jedność z naturą i ciągłość z historią... Tworzenie ceramiki jest uwalniające i kojące. Daje wolność. Jeśli też chcesz poczuć tą wolność, zapraszam Cię do siebie...

Wolne Miejsce powstało z wielkich marzeń i wielkiej potrzeby niczym nie zakłóconego tworzenia i stanowienia swojej własnej rzeczywistości. Wolne Miejsce to nie tylko nazwa. To próba stworzenia przestrzeni, która jest kojąca i sprzyja uwalnianiu twórczego potencjału. Chciałabym, żebyście i Wy odnajdywali w niej spokój.

Oferta Wolnych Warsztatów jest już dostępna tutaj.

Ty również możesz poprowadzić swoje twórcze spotkanie lub zrealizować sesję zdjęciową w magicznej szklarni otulonej koronami stuletnich drzew. Wolne Miejsce czeka na Twoją twórczą energię!

Jeśli masz jakieś pytania w sprawie wynajmu przestrzeni - napisz na wolno.ceramika@gmail.com

Jeśli chciałabyś żebym zorganizowała dla Ciebie lub dla Twojej firmy kameralne, butikowe warsztaty ceramiczne, zapraszam Cię do kontaktu.

e-mail: wolno.ceramika@gmail.com
tel. 660 663 091